SEO Služby -> SEO - Optimalizace pro vyhledávače

SEO (Search Engine Optimization - optimalizace pro vyhledávače) je proces, který Vám pomůže dostat Vaše www stránky na přední pozice ve výsledcích vyhledávání fulltextovými vyhledávači (např. Seznam, Google). Nejdůležitější částí při SEO je samotný obsah. Proto se vždy snažte tvořit kvalitní, zajímavý a aktuální obsah, který uživatele zaujme. Nejlépe obsah pravidelně aktualizovat a samotný text webu by měl být snadno čitelný, bez pravopisných a gramatických chyb. Další věcí, na kterou bychom měli zaměřit svoji pozornost je název domény, tedy url adresa. Doména by měla mít krátký, jasný, výstižný, ale především snadno zapamatovatelný název.

Optimalizace internetových stránek se dělí na on-page faktory, což jsou faktory, které se nachází na stránce a jsou s ní přímo spojeny. Mezi on-page faktory patří titulek stránky, meta tagy, kódování stránky, obsah stránky (nadpisy, zvýrazněný text, popisky obrázků) a text odkazů na stránce (interních i externích). Další částí SEO optimalizace jsou off-page faktory, tedy faktory, které se na stránce přímo nevyskytují, do off-page faktorů patří především zpětné odkazy.

Hlavní cíle SEO jsou, aby Váš web měl lepší pozice ve vyhledávačích, zvýšení a udržení návštěvnosti webu, oslovování cílových skupin zákazníků, zlepšování pozic na klíčová slova ve vyhledávačích, zvyšování hodnoty webu a snižování nákladů na získání zákazníka/návštěvníka.

Ceník

Optimalizace pro vyhledávačeod 1599kč
Udržování pozicod 500kč/měsíc
Máte zájem o naše služby? Zaujala nás naše nabídka? Pak si objednejte SEO služby od nás